SWOS Scene: WWW.SENSIMAN.NET, Sensible Manager (SM) - manager SWOS on-line; 10 lig, gramy od 2000 roku!
Languages: pl

Download - Squads

Dekadę temu byli jeszcze ludzie do aktualizowania drużyn. Obecnie nie ma developerów, ponieważ porzucili dawne hobby. Ta gra wyróżniana niegdyś nagrodami popularności nadal zasługuje na aktualizację.

SWOS SQUADS - TYLKO OPISY
       Single updates from forum
Aktualizacje składów czasem pojawiają się pojedynczo na forum DE. Jest to jedyne miejsce do ich ściągnięcia.
www.sensiblesoccer.de/forum/
    
 

Amiga / PC

Wersja amigowa jest trudniejsza w aktualizowaniu. Ma to związek z potrzebą rozpakowania plików przed edytowaniem i spakowania po zakończeniu. Plik team spakowany w ProPack jest przeznaczony do użytkowania w Amiga, a niespakowany w PC i edytorach składów.

 

Zawieszanie się gry

Sensible ma od zawsze problem posezonowego zawieszania się, gdy ilość drużyn ligowych w pliku team.* nie jest kompatybilna z ilością drużyn ligowych przewidzianych w sws.exe. Podczas tworzenia się nowego sezonu, zatrzymanie podsumowania sezonowego następuje jedną planszę przed wadliwą ligą, co wskazuje na błąd w następnej lidze lub rozgrywkach. Tam naprawiamy. Kiedy użyjemy dowolnego edytora drużyn i dostosujemy w pliku team.* ilość drużyn (Premier, Non-League,..) do stanu z sws.exe, tak aby sobie odpowiadały, to podsumowanie sezonowe powinno bez problemu po wszystkich tabelach przejść.

 

Weryfikacja struktury ligowej

Metoda 1: Przechodzimy ekspresowo 1. sezon klikając na rezultat meczów. Włączenie się 2. sezonu oznacza korelację.

 

Autor: Tomplus, Data: 11.08.2008